KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17142448
nr 1714 2448
Tusch
Thomas Theodor Heine (1867-1948), Tyskland, Monogramsignerad, yttermått inklusive ram: 30x41 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:51:25
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.200 kr